Słodycze i gadżety reklamowe, słodkie upominki i zestawy prezentowe, czekoladki reklamowe

Prezent, czyli reprezentacyjny podarunek jest uważany za najlepszy sposób, aby wyrazić swoją wdzięczność, okazać miłość, lub powiedzieć magiczne słowo przepraszam. Wdzięczność okazujemy dla naszych kontrahentów, którzy od lat są z nami i nieustannie korzystają z naszych usług lub produktów. Dla takich firm możemy stać się uzupełnieniem w programie lojalnościowym opartym na wysyłaniu prezentów. Miłość, często zdarza się tak, że chcemy w dobitny sposób powiedzieć naszemu partnerowi lub partnerce słowo "Kocham Cię" i w takiej sytuacji dobrze jest mieć przy sobie coś słodkiego. Oczywiście nie, dlatego że zdarzają się omdlenia spowodowane brakiem cukru, ale dlatego że miły prezent w takiej sytuacji jest uzupełnieniem magicznej chwili. Najtrudniejszym wyrazem w historii jest słowo przepraszam. Nie lubimy przyznawać się do błędu i często nie wiemy jak wybrnąć z takiej sytuacji. Miłym akcentem dla naszego kontrahenta będzie wręczenie pięknie zapakowanego prezentu. W myśl zasady "nie ważne jak zaczynasz, ale ważne jak kończysz" nasz klient nie tylko od nas nie odejdzie ale może z nami pozostać i szybko zapomnieć o naszym błędzie. Prezenty już od wieków wywołują uśmiech na twarzy każdego. Dzieje się tak dlatego, że piękny zestaw na każdą okazję czyni długotrwałe wrażenie i odgrywa znaczącą rolę w życiu zarówno ofiarującym i obdarowany.

  • słodycze reklamowe, pakowanie prezentów
  • słodkie prezenty, pakowanie prezentów
  • słodkie upominki, pakowanie prezentów

Przedstawiamy Państwu usługę związaną z pakowanie prezentów na każdą okazję. W celu przyspieszenia, usprawnienia procesu konfekcji wszelkiego typu produktów zakupiliśmy dodatkowy park maszynowy. Posiadamy maszyny flowe-pack, kopertówki, stik-pack, tygle, gilotynę, hot-stampiniarki, grawerki laserowe i inne. Nasza firma posiada dziesięcioletnie doświadczenie w pakowaniu świątecznym i reklamowym. Posiadamy dwie hale produkcje w różnych częściach kraju, w których pracuje doświadczony zespół ludzi z branży reklamowo produkcyjnej. Równie ważną usługą w naszym port folio jest transport. Posiadamy własne samochody, dzięki czemu każda przesyłka zostanie dostarczona na czas i bez uszkodzeń. Znamy sytuacje świąteczne, kiedy wydzwaniamy do naszych kurierów i niecierpliwimy się, co z naszą przesyłką. Czasami okazuje się, że nasz towar został zagubiony lub uszkodzony a kurier nie ponosi za to odpowiedzialności i zasypuje nas stosem dokumentów do wypełnienia. Dzięki kooperacji nasza oferta jest dużo bardziej atrakcyjna cenowo, bowiem wszystkie "elementy układanki" przygotowujemy u siebie.

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do informacji już przechowywanej w urządzeniu użytkownika wykorzystując mechanizm plików Cookies. Akceptacja lub brak zgodny na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu